Nacházíte se:

Potisk

 

Nabízíme potisk krabiček, tašek a sáčků!

Díky nové technologii nabízíme našim zákazníkům možnost obohatit vybrané zboží potiskem, libovolným logem či obrázkem, a to v různobarevném provedení. Chcete Vaše zlatnictví odlišit od konkurence? Pak je tato služba právě pro Vás!

Technologie HOT-STAMP

Potisk provádíme technologií HOT-STAMP, která je velmi oblíbená pro svoji kvalitu a krátkou dobu vyřízení objednávky. S touto technologií máme velké zkušenosti, dostatek praxe a školený personál. Jedná se o přenos loga či obrázku pomocí horkého štočku na krabičku.

Jak začít?

Nejprve je potřeba vyrobit štoček. Co si pod tím mám představit? Štoček je razidlo s daným logem či obsahem, který si sami zvolíte. Obrázek nebo logo můžete dodat ve formátech PDF (křivky) a .cdr (Corel). Logo je možné dodat i ve formátu .jpeg, ale zde bude účtována úprava grafiky 200,- Kč /hod. Samotná výroba štočku pak trvá 5 pracovních dní. Raznici lze použít i při dalším potisku. Doba trvání potisku záleží na velikosti objednávky. Průměrná doba potisku je pět až deset pracovních dnů.

Dále je možný potisk bezbarvý, tzv. slepotisk. Jde o tisk samotného razidla na krabičku, bez použití barvy.  Potisk je vždy jednobarevný s možností výběru ze škály barev: černá, červená, modrá, zlatá, stříbrná, zelená a fialová.

 

Ceník krabiček a tašek

Cena raznice s Vaším logem

550,- Kč

Cena potisku 1 až 108 ks

329,- Kč

Cena potisku 109 až 216 ks

1,90 Kč za kus

Cena potisku nad 217 ks

1,70 Kč za kus

 Ceník sametových sáčků

Cena raznice s Vaším logem

550,- Kč

Cena potisku 1 až 108 ks

399,- Kč

Cena potisku 109 až 216 ks

3,20 Kč za kus

Cena potisku nad 217 ks

2,90 Kč za kus

 Uvedená cena platí u jedné velikosti krabičky a jednoho potisku na krabičku. Další potisk na krabičku je brán jako další logo. U potisku tašek z obou stran je nutné počítat s tím, že každá strana je brána jako samostatný potisk. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Tiskneme na:

Papírové krabičky, nejčastěji na série: LV,  VV, EL, SG, MG, OL, TD, UP, VG

Papírové tašky, nejčastěji na série: MG, MK, MV, OT, RN, TG, TQ, TZ, EC, CR

Koženkové krabičky (uvnitř) série:   ZH, DH, LZ, LC, ZK

Dřevěné krabičky (uvnitř) série:  DN, MA, MP

Prezentační pultová plata:  AD-882A, AD-883A

 

Potisk je možný i na jiné krabičky, záleží na vlastnostech krabičky a nároků na logo.